Wat lunchen vandaag? inspiratie & tips



Net als ik dat in mijn boek laat zien, laat ik ook op de site met enige regelmaat zien wat er bij ons thuis in de lunchtrommel van onze dochter belandt. Niet om de loef af te steken, niet omdat we ermee willen pochen maar puur ter inspiratie.

Want leuk zo’n boek met prachtig gestylde foto’s, de praktijk is minder gepolijst maar gelukkig wel minstens zo lekker en gevarieerd. Want ook ik haal met enige regelmaat recepten van mijn eigen site en/of boek!

De groente mee in de trommel

WLWV spinazieomelet sept

Een spinazieomelet – boterham – tomaatjes & restje bloemkool

De snelle pasta trommel

WLWV pasta zalm sept

Pasta met zalm & tomaatjes – een aangepaste versie van dit recept

De restjestrommel deel I

WLWV pannenkoek sept

Een pannenkoek van de dag ervoor – boterham – tomaatjes, komkommer & een lief briefje

De restjestrommel deel II

fritatta WLWV sept

Een restje van fritatta – appelmoes – boterham – worst & groente

De restjes ook wel antipasti trommel deel III

antipasti trommel sept

Restjes kaas & worst – druiven – tomaatjes – komkommer – bacon & egg muffin

Inspiratie & tips voor lekkers voor in de lunchtrommel

Ik hoop dat ik je weer wat inspiratie heb gegeven voor een makkelijke, snelle én lekkere lunchtrommel.

Meer lunchtrommelrecepten vind je hier én natuurlijk in mijn boek Wat lunchen vandaag? die je hier meteen kunt bestellen

Gepubliceerd op 22 oktober 2017


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
16 september 2026
 
Dubbel gepaneerde schnitzels

Nooit meer voor-gepaneerde schoenzolen, vanaf nu (dubbel!) paneer je zelf je schnitzels, voor de lekkerste dubbel gepaneerde schnitzels.
4 september 2026
 
Zo maak je met desem zelf baguettes

Bak zelf knapperige desem baguettes met dit recept voor 3 baguettes. Met T55-bloem, actieve desemstarter en een nacht koude fermentatie.
31 augustus 2026
desembrood Susan Aretz
 
Desembrood met rogge, eenvoudig recept voor een luchtige batard

Eenvoudige recept voor desembrood met rogge. Zo bak je een desembrood met krokante korst en luchtige kruim.
4 juni 2026
 
Aan tafel met: Tomatentoast met sesam-halloumi-eieren

Op zoek naar een origineel recept met tomaat en halloumi? Dan wil je deze tomatentoast met sesam-halloumi-eieren van Donna Hay!
21 april 2026
Ravioli met spinazie en ricotta
 
Ravioli met spinazie en ricotta (Italiaans recept)

Zelf ravioli met spinazie maken? Ontdek dit Italiaanse recept met stap-voor-stap uitleg en de perfecte salieboter.
16 april 2026
asperges uit stoomoven
 
Asperges uit de stoomoven

Maak perfecte asperges uit de stoomoven met dit makkelijke recept. Inclusief snelle Hollandaise saus met staafmixer en serveertips met ham en ei.