Terug naar school special – Sushi sandwiches



Ik zeg het al vanaf het begin dat ik bezig ben met lunchtrommels, er is niks mis met een boterham in de trommel. Maar soms wil je wél wat variatie, ook in die boterhammen. Speciaal daarvoor zijn deze sushi sandwiches. Opgerolde boterhammen, niks meer en niks minder.

Maar wel met 3 lekkere, anders dan anders, vullingen. Gewoon. Omdat variatie lekker is!

Wat heb je nodig:

Volkoren casinobrood, korstjes eraf gesneden
Deegroller, om het brood is platter te rollen

Vullingen:

pesto & kaas & komkommer (de komkommer snijd je met een kaasschaaf in linten, dat rolt het makkelijkst)
Pindakaas & frambozen (of kies voor banaan, aardbei etc. Ik gebruikte Mister Kitchens kokos & maple pindakaas)
Spinazie & honingmosterd & gerookte kipfilet (verwijder de stengeltjes van de spinazie voor je ze op het brood legt)

Zo maak je ze

Rol het brood iets platter. Besmeer met de ingrediënten naar keuze. Rol dan strak op en verpak de rolletjes in huishoudfolie, die je als een worstje strak draait. Leg in de koelkast, zodat het een beetje kan opstijven. Dit is dus ideaal om de avond ervoor al te doen. Met deze 3 vullingen bleek het in ieder geval prima te kunnen, zonder dat het brood er zompig van werd.

Op de dag zelf snijd je het rolletje in stukjes en leg je het in de trommel, die je aanvult met bijvoorbeeld plakjes komkommer, tomaatjes of andere favoriete groente!

Gepubliceerd op 19 augustus 2017


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
8 mei 2023
salsa bij nacho's
 
Salsa met watermeloen & mango

Salsa is niet alleen een dans, maar ook een Latijns-Amerikaanse saus. Ik maakte een salsa met watermeloen en mango voor bij de BBQ én bij de borrel.
8 mei 2023
Bananenbrood koffie en chocolade
 
Bananenbrood met koffie & chocolade

Alles wat je lekker vindt zit in dit bananenbrood, namelijk koffie én chocolade. Zo wordt het in één keer het lekkerste bananenbrood dat er is.
4 mei 2023
bloemkool puttanesca
 
Bloemkool puttanesca met gebakken gnocchi

Een recept voor puttanesca is meestal met pasta, maar maak die ook eens met geroosterde bloemkool en gebakken gnocchi. Zó lekker!
2 mei 2023
chowder recept
 
Chowder met gerookte vis

Voor wie niet weet wat een chowder is, dat is een goddelijke maaltijdsoep met groente en (gerookte) vis. Dit is mijn recept voor de lekkerste chowder.
21 april 2023
kip van de barbecue
 
Gegrilde kip van de BBQ met grapefruit

Een eenvoudig, maar heerlijk barbecue-recept. Gegrilde kip met grapefruit. Zo lekker at je kip van de barbecue nog niet eerder.
11 april 2023
risotto raapstelen
 
Risotto met raapstelen & Hollandse garnalen

Een romige risotto met frisgroene raapstelen en als finishing touch die heerlijke Hollandse garnalen. Yum!