Peanutbutter & banana pancakes

Gek genoeg klinkt het in het Engels nóg lekkerder. Want deze ontbijtpannenkoekjes met banaan en pindakaas zijn echt smullen. Zó gemaakt ook. Voor een feestelijk begin van de dag, of dat nou in het weekend is of lekker door de week als je de tijd er voor hebt. Als dat geen goede start is?!
Voor ongeveer 10-12 pancakes
175g zelfrijzend bakmeel
1tl bakpoeder
2el poedersuiker
200-300ml karnemelk
3 rijpe bananen
1-2el pindakaas
Verder nodig: staafmixer, koekenpan
Pancakebeslag
Meng bakmeel met bakpoeder en poedersuiker. In een maatbeker gaat de karnemelk en met een staafmixer mix je daar de bananen en pindakaas door heen. Giet dat bij het bakmeel en meng even kort, goed door elkaar.
Bananenpancakes met pindakaas
Verhit een pan, goed heet, met een klein drupje zonnebloemolie. Met een juslepel 3 hoopjes beslag erin. Als de bovenkant droog bubbelt omdraaien en de andere kant bakken tot goudbruin. Serveer de pancakes eventueel met wat extra plakjes banaan en nog een lekker scheutje maple syrup
Gepubliceerd op 5 juni 2016