Kerstbuffet 2015 (ontbijt & brunch)



Met kerst pak je toch altijd wat meer uit met het ontbijt dan in een gewoon weekend. Of als je lekker uitslaapt (wat is dat ook al weer?) maak je er een brunch van. Maar ook met het ontbijt & de brunch doen we het dit jaar super relaxt.

Alles is voor te bereiden, dus op de ochtend zelf slinger je de oven aan, dek je de tafel feestelijk en zit je in een mum van tijd met elkaar aan tafel.

 

 

Geen ingewikkelde, maar wel héle lekkere recepten. Van gezond, tot ongegeneerd genieten. Maak er een heerlijke kerstochtend van met dit lekkere ontbijt/brunchbuffet.

Ontbijt kerstbuffet, bestaande uit:

Kaneelrolletjes

**

Bacon & ei croissants

**

Zelfgemaakte kerstgranola met dikke yoghurt

**

Frisse citrussalade met honing & munt

**

Verse sappen

Gepubliceerd op 9 december 2015


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
29 mei 2023
sangria
 
De lekkerste sangria

De allerlekkerste sangria maak je wat mij betreft deze zomer héél vaak. Dit is mijn fool proof recept voor rosé sangria.
8 mei 2023
salsa bij nacho's
 
Salsa met watermeloen & mango

Salsa is niet alleen een dans, maar ook een Latijns-Amerikaanse saus. Ik maakte een salsa met watermeloen en mango voor bij de BBQ én bij de borrel.
8 mei 2023
Bananenbrood koffie en chocolade
 
Bananenbrood met koffie & chocolade

Alles wat je lekker vindt zit in dit bananenbrood, namelijk koffie én chocolade. Zo wordt het in één keer het lekkerste bananenbrood dat er is.
4 mei 2023
bloemkool puttanesca
 
Bloemkool puttanesca met gebakken gnocchi

Een recept voor puttanesca is meestal met pasta, maar maak die ook eens met geroosterde bloemkool en gebakken gnocchi. Zó lekker!
2 mei 2023
chowder recept
 
Chowder met gerookte vis

Voor wie niet weet wat een chowder is, dat is een goddelijke maaltijdsoep met groente en (gerookte) vis. Dit is mijn recept voor de lekkerste chowder.
21 april 2023
kip van de barbecue
 
Gegrilde kip van de BBQ met grapefruit

Een eenvoudig, maar heerlijk barbecue-recept. Gegrilde kip met grapefruit. Zo lekker at je kip van de barbecue nog niet eerder.