Het Briljante boek vol dingen om buiten/binnen te doen



Wie herkent het niet, kinderen die binnen hangen omdat het slecht weer is en verzuchten “maar maaaaaaaam, ik verveel me!” Of die op een prachtige dag niet meer weten wat ze buiten nog kunnen doen en dus maar achter een scherm kruipen.

Verveling is voorgoed verleden tijd met Het Briljante boek vol dingen om buiten te doen. Of kies voor de binnenvariant. Geschreven door Andy Seed. En in Nederland uitgegeven door Kluitman. Wij probeerden beide boeken uit!

Briljante boek binnen buiten

Het Briljante boek vol dingen om binnen te doen

Beide boeken kennen een gelijke opzet en zijn echt specifiek op kinderen gericht. Veel illustraties, veel grapjes, toegankelijke spelletjes. Om alleen te doen, met vriendjes of met (groot)ouders. Het binnenboek kent opdrachten, spelletjes, grapjes.

Je kunt de thema’s kris kros door elkaar heen doen, of je volgt de volgorde van het boek. Net wat je wilt of welk onderwerp je het meest aanspreekt. Het deed mij denken aan een uitgebreid vakantie doeboek, maar dan nét effe leuker.

Het Briljante boek vol dingen om buiten te doen

Ook het buitenboek daagt kinderen uit, maar dan meer gericht op activiteiten. Er staan volop tips in om in de achtertuin op avontuur te gaan. Dingen die je kunt maken. Plekken waar je heen kunt. Voor op het strand. Spelletjes om te spelen, maar ook dingen die je in de winter kunt doen.

De boeken zijn echt super leuk en bedoeld om kinderen achter hun scherm vandaan te halen en wellicht zelfs eventjes buiten hun comfortzone. Doe vooral ook eens met ze mee, want wanneer was de laatste keer dat jij zelf limonade maakte of ballonvolleybal hebt gespeeld.

Boeken voor tijdens autoritten of als je kind zich verveelt

De boekjes zijn uitgebreid van opzet en dat maakt ook dat de € 12,99 die ze per stuk kosten niet gek is. Ideaal voor de komende autoritten naar je vakantiebestemming of voor tijdens druilerige zondagen. Een aanrader wat ons betreft! Het Briljante boek is te koop bij de boekhandel of online te bestellen

Gepubliceerd op 6 maart 2019


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
29 mei 2023
sangria
 
De lekkerste sangria

De allerlekkerste sangria maak je wat mij betreft deze zomer héél vaak. Dit is mijn fool proof recept voor rosé sangria.
8 mei 2023
salsa bij nacho's
 
Salsa met watermeloen & mango

Salsa is niet alleen een dans, maar ook een Latijns-Amerikaanse saus. Ik maakte een salsa met watermeloen en mango voor bij de BBQ én bij de borrel.
8 mei 2023
Bananenbrood koffie en chocolade
 
Bananenbrood met koffie & chocolade

Alles wat je lekker vindt zit in dit bananenbrood, namelijk koffie én chocolade. Zo wordt het in één keer het lekkerste bananenbrood dat er is.
4 mei 2023
bloemkool puttanesca
 
Bloemkool puttanesca met gebakken gnocchi

Een recept voor puttanesca is meestal met pasta, maar maak die ook eens met geroosterde bloemkool en gebakken gnocchi. Zó lekker!
2 mei 2023
chowder recept
 
Chowder met gerookte vis

Voor wie niet weet wat een chowder is, dat is een goddelijke maaltijdsoep met groente en (gerookte) vis. Dit is mijn recept voor de lekkerste chowder.
21 april 2023
kip van de barbecue
 
Gegrilde kip van de BBQ met grapefruit

Een eenvoudig, maar heerlijk barbecue-recept. Gegrilde kip met grapefruit. Zo lekker at je kip van de barbecue nog niet eerder.