Alcoholvrije Piña Colada



Soms krijg je van die persberichten waar je zelf meteen blij van wordt. Wij drinken thuis namelijk al heel wat jaren onder andere de siropen van Teisseire. Ik koop die met enige regelmaat in Frankrijk, in verschillende smaken. Zowel manlief, als onze dochter zijn er dol op.

Om ook thuis, tijdens de zomer van de staycation, het ultieme vakantiegevoel te creëren komt het Franse siroopmerk met twee nieuwe 0% suiker siropen. In de smaken Mojito en Piña Colada.

Alcoholvrije Piña Colada

En met name van het idee van die Piña Colada werden ze thuis erg enthousiast. Het is een van de favoriete mocktails van ons dametje. Dus bij de boodschappen een fles besteld en proeven maar. En verdomd! Zo zoet als het ruikt, zo smaakt het toch écht naar Piña Colada. Maar dan alcoholvrij!

Je kunt de siroop aanlengen met gewoon water, met spuitwater of met 7Up of Sprite. Wij gingen een stapje verder. Maak ‘m absoluut een keer op deze manier, het is écht heel lekker. Een fijne aanvulling op het repertoire alcoholvrije zomerdrankjes.

Voor één glas heb je nodig
30ml Piña Colada siroop
150ml Spa Ananas & Gember
flink wat ijs
paar plakjes verse gember

Alles bij elkaar in een glas, kijk uit want het bruist enorm, rietje erin en chillen maar.

Verkoopinformatie

Je koopt de siroop in de supermarkt, per 0,6 literfles, met een adviesprijs van € 3,09
Spa Ananas & Gember is o.a. bij Jumbo te koop.

Gepubliceerd op 17 juli 2020


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
28 juli 2026
boter Bordier
 
Boodschappenlijstje voor de supermarkt in Frankrijk

Wat koop je in de Franse supermarkt?! Dit is mijn boodschappenlijstje voor de supermarkt in Frankrijk.
15 juni 2026
Coravin review
 
Aan tafel met Coravin: drink minder, maar betere wijn

Met Coravin schenk je wijn per glas zonder de fles volledig te openen. Daardoor kun je bijzondere wijnen langer bewaren.
29 mei 2026
 
Amstelveen: ontdek natuur, kunst én food vlakbij Amsterdam

De drukte van Amsterdam ontsnappen is makkelijk én leuker dan je denkt. Ga een dagje naar Amstelveen!
24 mei 2026
menu restaurant Lutum
 
Aan tafel bij Lutum – duurzame gastronomie op sterrenniveau

Restaurant Lutum in Wijk bij Duurstede verrast met sterrenwaardig tasting menu met hyperlokale ingrediënten.
17 mei 2026
 
Aan tafel met Andrea Reeken, founder Mothr Earth Proof

Hoe ontwikkel en bouw je een huidverzorgingsmerk van Nederlandse bodem? Andrea van Reeken-Slee deed het met Mothr Earth Proof!
16 mei 2026
Ibiza_Es Boldado
 
Eten op Ibiza: de beste restaurants en foodie hotspots van het eiland

Op zoek naar de beste restaurants op Ibiza? Van seafood tot fine dining en lunch aan zee: dit zijn mijn favorieten!