Aardappelschotel met broccoli en kip

Aardappelschotel met broccoli en kip
Deze aardappelschotel zit lekker vol groente en kip in een romige saus, maar wel met net een beetje pit door de mosterd die je er in gebruikt. Kortom, een goed vullende aardappelschotel die het op ieder moment van het jaar goed doet, als je eens iets anders wilt maken met aardappel. Zo eenvoudig kan het soms zijn!
Voor 4 personen
400g kippendijen, in blokjes (of gebruik een stevige witvis, als je iets anders wilt dan kip)
300g broccoli, fijngesneden
1el olie
2 tenen knoflook, fijngehakt
4el slagroom
1-2tl grove mosterd
zout en peper, naar smaak
800g voorgekookte krieltjes
handje geraspte kaas, naar keuze
Snelle aardappelschotel met kip
Verwarm een hapjespan met de olie. Bak hier de kip op hoog vuur in 3-5 minuten goudbruin in aan. Broccoli erbij en 2 minuten meebakken. Tot slot de knoflook toevoegen en nog een minuutje meebakken. Slagroom en mosterd erbij en goed mengen en warm laten worden. Tot slot op smaak brengen met zout en peper. Gebruik je vis, dan bak je die slechts om en om aan een laat je ‘m verder garen in de saus.
Goudbruine aardappeltjes met romige broccoli en kip
Tegelijkertijd met het bakken van de kip en broccoli heb je een koekenpan op hoog vuur heet laten worden en bak je hierin, in een lekkere scheut olie, de aardappeltjes goudbruin aan. Zijn ze klaar, dan mogen ze bij de kip en broccoli en kun je aan tafel!
Gepubliceerd op 5 augustus 2016