Dit moet je in juni kijken op Netflix



Shtisel op Netflix

Ja hoor, ik heb weer een Netflix tip voor je. Zeker voor de liefhebbers van de serie Unorthodox is dit een absolute aanrader. Een totaal andere serie overigens. Daar waar Unorthodox een bewerking is van een persoonlijk verhaal is Shtisel een verzonnen gezin met als enige overeenkomst dat een Joods Orthodox gezin is en de hoofdrolspeelster uit Unorthodox ook in deze serie een belangrijke rol speelt.

Twee seizoenen Shtisel staan er op Netflix. Seizoen drie is wegens Corona vertraagd. Maar het is genoeg om je nu mee te vermaken. Het is slow tv in optima forma. Het lijkt soms alsof er niks gebeurt. Maar er gebeurt zoveel onderhuids. De gewoontes, het plastic op tafel, het schakelen tussen Ivriet en Jiddisch. Het intrigeert. Het is zo’n ver van je bed show en tegelijkertijd zijn de familieverhalen en perikelen religie overschrijdend.

Want hoe vind je de liefde van je leven? Hoe ga je als puber om met ontluikende liefdesgevoelens? Hoe deal je met een lakse echtgenoot? Geldzorgen. Familiezorgen. Het komt allemaal terug in deze serie. De karakters groeien mee met de serie en na een paar afleveringen laten ze je niet meer los.

Nee, geen sensatie tv dus, geen gepimpte achtergronden, kleding of make-up en toch, toch is het een absolute aanrader! Oh en Google vooral ook even, ná dat je de serie hebt gekeken, een van de hoofdrolspelers; Akiva. Je weet niet wat je ziet 😉

 

 

Gepubliceerd op 31 mei 2020


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
14 september 2026
 
Tips voor je bezoek aan Reims

Is Reims de moeite waard om te bezoeken? Absoluut! Trek een paar dagen uit en geniet van het moois dat de Champagnestreek te bieden heeft.
7 september 2026
 
Mijn favoriete adressen in Amsterdam: hier eet, drink en kom ik graag

Mijn favoriete adresjes in Amsterdam: restaurants, cocktailbars en andere plekken waar ik graag kom.
28 juli 2026
boter Bordier
 
Boodschappenlijstje voor de supermarkt in Frankrijk

Wat koop je in de Franse supermarkt?! Dit is mijn boodschappenlijstje voor de supermarkt in Frankrijk.
15 juni 2026
Coravin review
 
Aan tafel met Coravin: drink minder, maar betere wijn

Met Coravin schenk je wijn per glas zonder de fles volledig te openen. Daardoor kun je bijzondere wijnen langer bewaren.
29 mei 2026
 
Amstelveen: ontdek natuur, kunst én food vlakbij Amsterdam

De drukte van Amsterdam ontsnappen is makkelijk én leuker dan je denkt. Ga een dagje naar Amstelveen!
24 mei 2026
menu restaurant Lutum
 
Aan tafel bij Lutum – duurzame gastronomie op sterrenniveau

Restaurant Lutum in Wijk bij Duurstede verrast met sterrenwaardig tasting menu met hyperlokale ingrediënten.