Terugblik op de Smaakreis voor kids tijdens de Tasty



Smaakreis

Hoewel het zo vroeg op de ochtend nog niet super druk was genoten de aanwezige kinderen van de verhalen over de drie verschillende landen. Waarom zeg je in Suriname ‘sweetie’ als je iets lekker vindt? En weet jij dat de kleuren van de Italiaanse vlag ook in het eten in Italië terugkomen. Maar ook zagen kinderen waarom ze in Japan zo trots zijn op hun Bentobox. Uit ieder land waren er leuke feitjes, culinaire weetjes en werden er aan de kinderen vragen gesteld die beantwoord werden door te gaan staan of blijven zitten.

Proeven

Al deze jonge Smulpaapjes bleken ook van heel erg lekker eten te houden. Want de hapjes die per land gemaakt waren vonden gretig aftrek. De Surinaamse kippasteitjes, de Italiaanse caprese sticks en zelfs de sushi werd meer dan goedgekeurd en lekker opgepeuzeld. En hoe super ook dat iedereen ook daadwerkelijk wilde proeven. Voor ons weer de bevestiging dat kinderen veel meer eten dan we vaak denken!

Succes

Wij vonden het alledrie super leuk om te doen en hebben genoten van de reacties na afloop, waarbij er nog een heleboel kinderen (én ouders) van de restanten van de hapjes kwamen snoepen. Wie weet tot een volgende Smaakreis!

Gepubliceerd op 12 oktober 2014


Reageren is niet mogelijk.

Dit vind je vast ook interessant
4 september 2023
Caponata recept
 
Siciliaanse Caponata Recept, een mediterraanse favoriet

Caponata, een smaakvolle Siciliaanse specialiteit, is een ware traktatie voor liefhebbers van de mediterrane keuken.
17 augustus 2023
onigiri met makreel
 
Onigiri met gerookte makreel

Onigiri zijn Japanse rijsthapjes die veel sneller zijn gemaakt dan sushi en die je kunt vullen met wat je maar lekker vindt. Zoals deze met gerookte makreel
31 juli 2023
american pancakes
 
American blueberry pancakes

De ultieme American pancakes maak je vanaf nu gewoon zelf. Met dit pancake recept geniet je van een enorme stapel American blueberry pancakes
28 juli 2023
risotto basisrecept
 
Risotto, een eenvoudig basisrecept

Met dit basis risottorecept kun je alle kanten op. Ik laat je ook zien hoe je van de basis risotto heel eenvoudig een paddenstoelen risotto maakt.
28 juli 2023
recept pasta carbonara
 
Klassieke pasta Carbonara

Hoe het kan dat er nog geen recept voor een klassieke Carbonara op de site staat is me een raadsel. Want dit geweldige pastarecept is zó lekker!
29 juni 2023
rabarber compote
 
Rabarber compote met aardbei

Dit is mogelijk het lekkerste recept dat ik heb voor rabarber compote. Met verse aardbeien erdoor, maar ook met een vleugje vanille en kaneel.