Ramon Beuk presenteert #maaltijdvoormaaltijd tijdens Taste of Christmas



Als ambassadeur van het WFP roept Ramon Beuk iedereen op om hetzelfde te doen. We hopen dat morgen tijdens het event veel mensen zijn voorbeeld zullen volgen.

Maaltijd voor een maaltijd

December is natuurlijk dé culinaire maand. Een maand waarin veel Nederlanders, jong en oud, genieten van allerlei culinaire hoogstandjes. Helaas is voldoende eten niet in alle landen zo vanzelfsprekend als bij ons. Daarom gaat het World Food Programme juist in deze maand de strijd aan met honger in de wereld. Voor iedere foodpic op Facebook of Twitter met de hashtag #maaltijdvoormaaltijd doneert Maeastro een extra maaltijd aan het WFP. Het doel is om deze maand nog 250.000 voedzame schoolmaaltijden te doneren!

Doe mee en win twee kaarten

Wil jij vrijdag aanstaande bij dit event aanwezig zijn? Deel dan vandaag nog jouw foodpic met #maaltijdvoormaaltijd op de Facebookpagina van Smulpaapje en win twee kaarten voor de Taste of Christmas. De winnar maken we morgenvroeg bekend!

Gepubliceerd op 11 december 2014


Reageren is niet mogelijk.

Dit vind je vast ook interessant
27 september 2023
Vijgen kruimel muffin
 
Vijgen-kruimel muffins

Appel-kruimel muffins kennen we nu wel. Dit eenvoudige recept voor vijgen-kruimel muffins is een perfect recept voor zoete herfsttraktaties.
4 september 2023
Caponata recept
 
Siciliaanse Caponata Recept, een mediterraanse favoriet

Caponata, een smaakvolle Siciliaanse specialiteit, is een ware traktatie voor liefhebbers van de mediterrane keuken.
17 augustus 2023
onigiri met makreel
 
Onigiri met gerookte makreel

Onigiri zijn Japanse rijsthapjes die veel sneller zijn gemaakt dan sushi en die je kunt vullen met wat je maar lekker vindt. Zoals deze met gerookte makreel
31 juli 2023
american pancakes
 
American blueberry pancakes

De ultieme American pancakes maak je vanaf nu gewoon zelf. Met dit pancake recept geniet je van een enorme stapel American blueberry pancakes
28 juli 2023
risotto basisrecept
 
Risotto, een eenvoudig basisrecept

Met dit basis risottorecept kun je alle kanten op. Ik laat je ook zien hoe je van de basis risotto heel eenvoudig een paddenstoelen risotto maakt.
28 juli 2023
recept pasta carbonara
 
Klassieke pasta Carbonara

Hoe het kan dat er nog geen recept voor een klassieke Carbonara op de site staat is me een raadsel. Want dit geweldige pastarecept is zó lekker!