Amsterdam Coffee Festival 13 – 15 maart


Amsterdam Coffee Festival 13 – 15 maart in Westergasfabriek
Coffee lovers opgelet, want het Amsterdam Coffee Festival is terug. Vrijdag 13 maart is het eerst de beurt aan de koffieprofessionals, maar vanaf 17u gaan de deuren open voor alle koffieleuten.
Trends, barista’s, kampioenschappen, latte art, talks en muziek. Tijdens het festival komen alle facetten rondom de wereld van koffie aan bod. Uiteraard is er ook volop gelegenheid om te proeven.
Maar informatie en hoe je tickets bestelt lees je op de site van het festival.
Gepubliceerd op 9 januari 2020
Dit vind je vast ook interessant
15 juni 2026
Zoals zo vaak in het leven blijken sommige ontmoetingen achteraf onderdeel van een groter verhaal.
9 mei 2026
In gesprek met Donna Hay over creativiteit, succes, comfort food en waarom nieuwsgierig blijven belangrijker is dan perfectie. "Volwassen worden is zó overrated!"
3 mei 2026
In gesprek met Nigel Slater over Greenfeast, comfortfood en Japan. Het hele interview vond telefonisch plaats in verband met Covid-19
23 april 2026
In gesprek met een van mijn grote culinaire helden, Nigel Slater.Over foodhypes, grootmoeders keuken en natuurlijk Keukendagboek II






