Negroni



Voor wie houdt van een stevige, maar klassieke cocktail is de Negroni er eentje om te proberen. Je moet wel van een klein bittertje houden, maar eenmaal proberen is wat mij betreft geloven. Ik maak mijn Negroni met een Nederlandse vermouth, Willems Wermoed. Je Willem, kan ik je verzekeren. Het is vooralsnog mijn favoriet.

Mijn favoriete negroni maak je in 3 stappen:
1 deel gin (Sipsmith)
1 deel Vermout (Willems Wermoed dus) en
1 deel Campari.

Tot slot nog goed wat ijs erin. Ik breng ‘m verder nog op smaak met een partje of twee mandarijn, voor de frisse touch. Maar sinaasappel kan ook. Cheers!

Gepubliceerd op 15 mei 2018


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
15 juni 2026
 
Aan tafel met Micky Hoogendijk

Zoals zo vaak in het leven blijken sommige ontmoetingen achteraf onderdeel van een groter verhaal.
9 mei 2026
 
Aan tafel met Donna Hay

In gesprek met Donna Hay over creativiteit, succes, comfort food en waarom nieuwsgierig blijven belangrijker is dan perfectie. "Volwassen worden is zó overrated!"
3 mei 2026
Greenfeast.jpg
 
Aan tafel met Nigel Slater

In gesprek met Nigel Slater over Greenfeast, comfortfood en Japan. Het hele interview vond telefonisch plaats in verband met Covid-19
23 april 2026
 
Aan tafel met Nigel Slater (2016)

In gesprek met een van mijn grote culinaire helden, Nigel Slater.Over foodhypes, grootmoeders keuken en natuurlijk Keukendagboek II
24 januari 2026
365 dagen BBQ pre-order
 
Pre-order 365 dagen BBQ

Het is zo ver. Vanaf nu is 365 dagen BBQ in de pre-order te bestellen. En ik ga je vertellen waarom ik héél hard hoop dat je dat gaat doen!
29 december 2025
 
Terugblik 2025

Het 10e jaar dat ik mijn jaarlijkse terugblik schrijf. Een mooie traditie inmiddels. Dus laten we die van dit jaar dan maar gauw beginnen.