Het kindermenu in de spotlight



In een tweet van @Boris (Boris Veldhuijzen van Zanten) vraagt hij zich af waarom het niet anders kan? En ook commercieel directeur van Landal, Bas Hoogland, roept zijn bijna 12.000 volgers op mee te denken over het kindermenu op de Landal parken (en in een aparte tweet noemt hij Smulpaapje als voorbeeld, daar zijn we ook erg blij mee!)

Standaard kindermenu

Smulpaapje is érg verheugd over deze aandacht en hoopt dat hiermee de aftrap is gegeven om in 2013 écht iets te gaan doen aan het standaard kindermenu. Dat dat makkelijk kan laten alle restaurants op smulpaapje.nl wel zien. En dat zijn er inmiddels ruim over de 100. Wie volgt?!

Gepubliceerd op 13 januari 2013


Reageren is niet mogelijk.

Dit vind je vast ook interessant
16 september 2026
 
Dubbel gepaneerde schnitzels

Nooit meer voor-gepaneerde schoenzolen, vanaf nu (dubbel!) paneer je zelf je schnitzels, voor de lekkerste dubbel gepaneerde schnitzels.
4 september 2026
 
Zo maak je met desem zelf baguettes

Bak zelf knapperige desem baguettes met dit recept voor 3 baguettes. Met T55-bloem, actieve desemstarter en een nacht koude fermentatie.
31 augustus 2026
desembrood Susan Aretz
 
Desembrood met rogge, eenvoudig recept voor een luchtige batard

Eenvoudige recept voor desembrood met rogge. Zo bak je een desembrood met krokante korst en luchtige kruim.
4 juni 2026
 
Aan tafel met: Tomatentoast met sesam-halloumi-eieren

Op zoek naar een origineel recept met tomaat en halloumi? Dan wil je deze tomatentoast met sesam-halloumi-eieren van Donna Hay!
21 april 2026
Ravioli met spinazie en ricotta
 
Ravioli met spinazie en ricotta (Italiaans recept)

Zelf ravioli met spinazie maken? Ontdek dit Italiaanse recept met stap-voor-stap uitleg en de perfecte salieboter.
16 april 2026
asperges uit stoomoven
 
Asperges uit de stoomoven

Maak perfecte asperges uit de stoomoven met dit makkelijke recept. Inclusief snelle Hollandaise saus met staafmixer en serveertips met ham en ei.