10 jaar moederschap



10 jaar moederschap

Wie stopt de tijd? Hoe kan het dat van een méga dikke buik en 42 weken zwangerschap ik nu in eens een kind van 10 jaar heb. TIEN! Het lijkt wel alsof de afgelopen tien jaar in twee keer knipperen voorbij zijn gevlogen. Het ene moment heb je een lachende baby in je handen, het volgende moment heb je een pre-puber in huis. Alsof het niks is.

Maar ik zou de afgelopen tien jaar voor geen goud gemist willen hebben. Wat een bijzondere periode om zoveel ontwikkelingen mee te maken. Een baby die nog amper wat kan, een dreumes die de wereld ontdekt, een peuter die doorkrijgt dat ze een eigen wil én een eigen stem heeft tot een lagere school kind dat nog leergieriger bleek te zijn dan we konden vermoeden.

Meike 10 jaar

En dan is ze nu (bijna) tien jaar, met haar eigen kijk op de wereld. Op waar ze blij van wordt. Maar ook op onrecht. We hebben het er thuis vaker over dat we het goed hebben met elkaar. Dat we hard hebben gewerkt om te komen waar we zijn, maar nooit onze ogen sluiten voor de rest van de wereld. En dus besloot dit kind van ons dat voor haar verjaardag (6 juli as) ze heel graag ook een goed doel wil steunen. zodat zij niet de enige is die een kadootje krijgt.

Verjaardagsdonatie actie

En dus heb ik in haar naam een GoFundMe donatieactie opgezet, voor de Voedselbank. Mocht je daar aan willen bijdragen, al is het maar een euro, weet dan dat je daar niet alleen Meike heel blij mee maakt. Doneren kan hier. Mocht je voor Meike nog iets willen doen, wil je haar dan een kaartje sturen? Dan verzamel ik die voor haar en krijgt ze die in het weekend van haar verjaardag van ons. Het adres waar die naar toe kunnen vind je hier.

En geloof me, dit meiske gaat nog heel veel mooie dingen in haar leven doen en wat ben ik ongelofelijk trots dat ik haar moeder ben. x

Gepubliceerd op 2 juni 2020


2 reacties

  1. Ingrid schreef:

    Minimale bedrag is €5,- (+ minimaal €1,- fooi voor go fund).
    Dus €1,- is helaas niet mogelijk. Juul wilde dat doen maar ik moest bijlappen anders vond ze het teveel geld 😉

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je vast ook interessant
15 juni 2026
 
Aan tafel met Micky Hoogendijk

Zoals zo vaak in het leven blijken sommige ontmoetingen achteraf onderdeel van een groter verhaal.
9 mei 2026
 
Aan tafel met Donna Hay

In gesprek met Donna Hay over creativiteit, succes, comfort food en waarom nieuwsgierig blijven belangrijker is dan perfectie. "Volwassen worden is zó overrated!"
3 mei 2026
Greenfeast.jpg
 
Aan tafel met Nigel Slater

In gesprek met Nigel Slater over Greenfeast, comfortfood en Japan. Het hele interview vond telefonisch plaats in verband met Covid-19
23 april 2026
 
Aan tafel met Nigel Slater (2016)

In gesprek met een van mijn grote culinaire helden, Nigel Slater.Over foodhypes, grootmoeders keuken en natuurlijk Keukendagboek II
24 januari 2026
365 dagen BBQ pre-order
 
Pre-order 365 dagen BBQ

Het is zo ver. Vanaf nu is 365 dagen BBQ in de pre-order te bestellen. En ik ga je vertellen waarom ik héél hard hoop dat je dat gaat doen!
29 december 2025
 
Terugblik 2025

Het 10e jaar dat ik mijn jaarlijkse terugblik schrijf. Een mooie traditie inmiddels. Dus laten we die van dit jaar dan maar gauw beginnen.